Інформація по сервісним послугам

Сервісний відділ компанії Solarverse здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання і побудованих нами систем «під ключ». У своїй діяльності ми керуємося законодавством в області захисту справ споживачів і намагаємося надати найкращий сервіс для наших клієнтів і партнерів.

В залежності від виробника, гарантійний термін складає від 12 до 60 місяців.  Термін гарантії вказаний у технічному паспорті виробника.

Ми гарантуємо ремонт у максимально короткі строки. Зазвичай вони складають до 10 робочих днів.

Якщо Ви звернулися по гарантії, Вам буде необхідно надати гарантійний талон або накладну, товар в повній комплектації та упаковці для транспортування обладнання.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку порушення правил експлуатації обладнання Вам може бути відмовлено в гарантійному обслуговуванні. 

Для клієнтів, які замовили у нас сонячну електростанцію «під ключ» існує послуга Тимчасової заміни. Якщо інвертор або інша складова станції починає працювати некоректно, ми за вашим бажанням,  надамо підмінне обладнання на час ремонту, щоб Ваша станція продовжувала працювати задля підтримки Вашої енергетичної незалежності.

У разі виникнення гарантійного випадку, Вам необхідно проінформувати сервісний відділ нашої компанії за телефоном - 0800334074, 0671442177 або заповнити форму нижче і ми зв’яжемось з Вами протягом робочого дня.